שכפול מפתחות רכב

שיכפול מפתחות לרכב – מומלץ ביותר לשכפל אך ורק אצל מנעולן מקצועי שיודע לתת את הגלם המתאים לסוג הרכב, וכבר קרה לא פעם ששיכפול לא נכון פשוט תקע את המנעול או הסוויץ'. כמו כן, כיום בכל המפתחות של הרכבים מותקן צ'יפ, "שבב" אלקטרוני שעל מנת לשכפלו צריך ציוד מקצועי שמצוי רק אצל מנעולנים מקצועיים.
תפקידו של השבב לשדר למערכת המחשב של האוטו שהמפתח הזה הוא מקורי ורק כך ניתן להניע את הרכב. השבב משמש כאימובילייזר מקורי של יצרן הרכב ובמקרה של אובדן מפתחות רק מנעולן מקצועי יוכל להגיע למקום הרכב ולעשות התאמה ושינוי קוד האימובילייזר לקוד חדש. בכך תימנע הגרירה למוסך מורשה ולחכות במקרה הטוב כשבועיים עד שהיצרן ישלח דגם מפתח לאותו סוג הרכב.
זיכרו, בהזמנת מנעולן יש לדרוש תעודת מקצוע מזהה. תעודה זו מעידה על היות המנעולן בעל מקצוע מוסמך וכך להימנע מאי נעימויות.

להלן בעלי המקצוע המומלצים בקטגוריה: שכפול מפתחות רכב

סה"כ 6 בעלי מקצוע.
אתם נמצאים ב: מנעולן > מנעולן רכב, מנעולן לרכב > שכפול מפתחות רכב
מיקוד החיפוש:

1800 מנעולן

השכחת מפתחות שלך בתוך האוטו או נאבד לך? אל דאגה בשביל זה יש לך שירותי החילוץ וכל זה בלחיצת קליק על הטלפון והמחלץ בדרך אליכם. החלפת מנעולי לדלתות לכל סוגי הרכב סובארו, סוזוקי, הונדה, פתיחת דלתות במקרה של נעילה המפתחות בתוך הרכב או בתא המטען, פתיחת דלתות רכב ללא נזק ע"י המחלץ המקצועי, תיקון דלתות רכב במקרה שאין ניסיון פריצה, שימון דלתות ברכב למניעת חלודה, תיקון נעילה מרכזית ברכבים, תיקון סווי'צים הדורש ניקוים מפנים על מנת שיעבוד חלק או החלפתו לחדש, חילוץ מכוניות אשר נתקעו באמצע הדרך ותיקונם במוסך על פי דרישת הלקוח.

מגה מנעולן-24 שעות

ננעלו המפתחות ברכב? נשבר המפתח לבית? סתם תרצה להחליף מנעול הגעת למקום הנכון, בחברתנו מטפלים בכל סוגי הדלתות, דלתות חוסם שיריונית, רב בריחף ופלדלת, דלתות וטרינה ודלתות ברזל, החלפת מנעולים מכל הסוגים והמידות, החלפת מנגנונים, פריצת דלתות במקרה של אובדן מפתח או גניבה, תקלה במנעול שמצריכה מנעולן, נותנים פתרונות למקרי חירום בתוך זמן קצר, בנוסף אנו נותנים שירותי פריצה לכספות ותיקון לאחר פריצה, החלפת ידיות לידיות מעוצבות שאצלנו במלאי, הרמת דלת נגררת על ידי הרמת הצירים וכיוונם, התקנת מנעולי כספת גואל וסקורם האיטלקי לצורכי ביטוח, שירות מהיר ואמין באיזור המרכז תשלומים נוחים.

איכות המנעול - יצאנו צדיקים

. חברת המומחים ברכבים הינה חברה בעל וותק רב בתחום מנעולנות הרכב ומוכרת מאוד בשוק, חברתנו נותן מגוון פתרונות מתקדמים בתחום המכאני והטכנולוגי העוסק בעולם הנעילה החכמה לרכב, נעילה אוטומטית במגוון רכבים יכולה לגרום לנעילת מפתח בתוך הרכב בעודו מונע ואתם מחוץ לרכב, הפיתרון הוא הזמנת מנעולן מחברתינו שיפרוץ את רכבכם ללא נזק ובמהירות....הרכב לא מניע קראו לנו ישנה בעיה נפוצה של אי זיהוי המפתח בסוייץ מה שגורם לכשל בהנעה אנו נבצע סנכרון בין הציפ הפנימי לאימובילייזר, בנוסף נשמח לעמוד מול כל תקלה במנעולי הרכב והבית

החברה הישראלית למנעולים

שירותי מנעולנות מקצועית היישר מחול, מנעולן מקצועי עם ותק של 22 שנים הוכשר ולמד במעבדות וחברות המנעולנות הגדולות בארהב, נותן שירות פריצת רכבים, פתיחת רכבים, חילוץ מפתחות מתוך תא המטען, הנעת רכבים בשיטות ייחודיות, השירות ניתן גם לרכבים עם נעילות מתקדמות כמו ברכבי סקודה, מרצדס, במוו, סיאט ואודי בהם מותקן מנגנון וואקום המקשה על פריצת הרכב אבל לא עלינו, שכפול כל סוגי המפתחות לכל סוגי הרכבים, מתן פתרונות הנעה לרכבים עם תקלת אימובילייזר במחשב הרכב, השירות ניתן באיזור המרכז בהקפצה מהירה.

אקספרס מנעולן 24 שעות

תיקון מנגנוני נעילה והנעה לכל סוגי הרכב מתקנים את כל סוגי הסוויצים, שיפוצם או החלפתם, שכפול מפתחות לרכב מכל הסוגים, מפתחות נחש לרכבים גרמניים או מפתחות 4 צדדים לרכבי סיטרואן ורנו, החלפת צלינדרים בדלתות במצב של גניבת מפתח, שירות מנעולנות מקצועי לבית ולרכב, גלמי מפתח איטלקיים איכותיים ביותר בתחום המנעולנות, חברתנו נותנת שירות מנעולנות מיוחדים לחברות הרכב ולחברות ההשכרה, עובדים מול יצרני הרכב תמיד בכדי להתעדכן במוצרים והרכיבים החדשים שמותקנים בדגמים חדשים ולמתן אישור לתקן רכבים אלו, נידות רכב מסתובבות בכל הארץ ונותנים שירות לבית ולרכב ללקוחות פרטיים עסקיים ולמנויי החברה אז הצטרף עוד היום לחברתנו ותהיה מכוסה מבחינת מנעולנות, שירות זמין 24 שעות 7 ימים.

המשכפל

שכפול מפתחות

צרו קשר

המומלצים

אתר המומלצים משתמש בחוכמת ההמונים, כלומר בעזרתכם הגולשים, כדי להציג את בעלי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום.
כמו בתחומים אחרים, גם בתחום זה יש המון בוטים והמלצות פיקטיביות שנעשות על ידי בעל המקצוע או קרוביו.
מסיבה זו, אנו בודקים כל המלצה באופן פרטני, ומשתדלים לסנן החוצה בעלי מקצוע אשר קיבלו דירוג שלילי.
נשמח לשמוע את הביקורת שלכם על בעלי המקצוע באמצעות הוטסאפ או המייל. תודה רבה

info@all-good.co.il

חוות דעת כל בעלי מקצוע - review@all-good.co.il
joint@all-good.co.il - שיתופי פעולה
office@all-good.co.il - משרד
הנהלת חשבונות - cfo@all-good.co.il

Loading
הודעתך נשלחה. נהיה איתך בקשר בהקדם.