תיקון דלתות

אתר כל הטובים הזול במדינה מביא בפניכם רשימת מנעולנים מומחים לדלתות רב בריח, דלתות ממ"ד ודלתות פנים. אתר כל הטובים בדק והשווה את כל המקצוענים לתיקון דלתות והזולים ביותר בתחום תיקון דלתות והחלפת מנעולים. אשר לכולם תעודות הסמכה והם בעלי כישורים בתחום הספציפי הנ"ל. צוות האתר פעל במשך זמן לא מבוטל בשיתוף מלא מול מנעולנים לתיקון דלתות המובילים בתחום. בעריכת סקרים וממצאים, עד למציאת בעלי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר, הפזורים בכל אזורי הארץ ובמחירים חסרי תקדים. המחיר המומלץ לתיקון דלתות 250 - 750 ₪.

להלן בעלי המקצוע המומלצים בקטגוריה: תיקון דלתות

סה"כ 32 בעלי מקצוע.
מיקוד החיפוש:

אביתר מנעולים - צדיק האתר


אביתר מנעולים נבדק על ידי צוות האתר מספר פעמים לאחר בדיקות רנדומליות רבות ונבחר לצדיק של האתר. אין לנו ספק שאם באביתר תבחרו, מרוצים תהיו. בין השירותים שבהם הם מתמחים ניתן למנות תיקון דלתות רב בריח, תיקון דלתות פלדלת, תיקון דלתות רב מגן, תיקון דלתות פנדור, החלפת צילינדרים לדלתות רב בריח, תיקון דלת ממד, כיוון דלתות ועוד. ⭐⭐⭐⭐⭐

החברה הישראלית למנעולים

אנחנו הכתובת לכל תיקון דלת רב בריח, דלת פלדלת ודלתות כניסה ופנים. החלפה של מנעולים לדלתות רב בריח ופלדלת. פריצת דלתות מכל סוג. כאשר אתם בוחרים מנעולן לדלתות רב בריח ופלדלת אתם מבקשים יחס מהיר ואישי עם מקצועיות חסרת פשרות, את זה אנחנו מבטיחים לכם. אנו מתמחים בתיקון דלתות מהירה ומקצועית של כל דלת בעסק או בבית ואם יש צורך בהתקנה של מנעול רב בריח חדש, אנחנו הכתובת שתתקין לכם את המנעול במהירות ובעזרת ציוד משוכלל ועדכני. עובדים 24 שעות בכל הארץ. מגיעים גם לישובים רחוקים, טלפון אחד והמנעולנים לדלתות שלנו אצלכם.

תיקון דלתות רב בריח✔️
תיקון דלתות כניסה✔️
תיקון דלתות פנים✔️
החלפת מנעול רב בריח✔️
תיקון מנעולים בדלתות✔️

וי אי פי שירותי מנעולנות-שירות ארצי

וי אי פי שירותי מנעולנות תמיד בזמן. חברתנו מעניקה שירות מקצועי מהיר ואמין 24 שעות ביממה. לרשות הלקוחות שלוחות של החברה הפרוסים ברחבי הארץ ואשר ערוכים להעניק שירות מהיר ופתרון זמין ומיידי לתיקון דלתות רב בריח פלדלת , דלתות כניסה ועוד, פריצות דלתות בתים, משרדים , פריצות לדלתות פלדלת ודלתות רב בריח וכן החלפת צילינדרים והתקנת מנעולים מכל הסוגים . כל המוצרים עימם אנו עובדים הינם בעלי תו תקן ישראלי ובלגי מחמיר ביותר . לרשות וינ אי פי שירותי מנעולנות צוות מקצועי זריז איכותי ובעל הסמכה מקצועית אשר ערוך להעניק שירות במשך 24 שעות ביממה. חייגו ולא תתאכזבו.
תיקון דלת רב בריח✔️תיקון דלת פלדלת✔️תיקון דלת כניסה לבניין✔️תיקון דלת ממ"ד✔️תיקון דלת שירותים✔️תיקון דלת פנים✔️תיקון דלתות זכוכית✔️

1800 מנעולן - שירות ארצי

המנעולנים שלנו מומחים לדלתות רב בריח, פלדלת, פנדור, ודלתות פנים. לרשותכם 24 שעות ביממה לתיקון דלתות התקנה של מנעולים וצילינדרים מסוג רב בריח. המפתחות הלכו לאיבוד? הגעת לבית והמפתחות נשארו במשרד? המפתח נשבר במנעול של הדלת? הדלת מסרבת להיפתח? חייגו אלינו ונגיע במהרה. המנעולנים הינה שלוחה של חברת 1800 מנעולן - לה סניפים בארץ. לחברתנו מוניטין רב שנים בתחום . החברה חרטה על דגלה את נושא השירות והאמינות . שני אלה בנוסף למקצועיות, מחירים הוגנים והקפדה על כללי עבודה תיקניים הפכו אותה לחברה אמינה .ובעלת שם. על לקוחות החברה נמנים אלפי לקוחות פרטיים, בעלי עסקים, קבלנים, חברות ומוסדות ציבור ועוד.

מגה מנעולן-24 שעות

צריכים תיקון דלת רב בריח? תיקון דלת דלת ממ"ד? נשבר המפתח לבית? רוצים להחליף מנעול לדלת? הגעתם למקום הנכון, בחברתנו מטפלים בכל סוגי הדלתות, דלתות חוסם שיריונית, דלתות רב בריח ופלדלת, דלתות פנים פנדור, החלפת מנעולים מכל הסוגים והמידות, החלפת מנגנונים לדלתות רב בריח פלדלת וממ"ד, פריצת דלתות במקרה של אובדן מפתח או גניבה, תקלה במנעול שמצריכה מנעולן לדלתות, החלפת ידיות לדלתות רב בריח, החלפת ידית לדלתות פלדלת, החלפת ידיות לדלתות ממ"ד.

מגה מנעולן-24 שעות

צריכים תיקון דלת רב בריח? החלפת מנעול רב בריח? הגעתם למקום הנכון! המנעול שעל הדלת שלכם הוא זה שנותן לכם את השקט והביטחון לו אתם זקוקים ולכן רצוי להשקיע במנעול איכותי בבית או בעסק ולדאוג להחליף אותו אחת לתקופה, על מנת להבטיח הגנה מקסימאלית. אנחנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע, גם בשישי עד כניסת שבת. על מנת לבוא לייעץ, להתקין או להחליף כל מנעול בכל דלת. מנעול רב בריח, מנעול פלדלת, מנעול מולטילוק מתקדם מהמשוכללים ביותר. מנעול מולטילוק עם כרטיס, מנעולים מתקדמים של חברת רב בריח ועוד.

ניר לוי מנעולן - שירות במרכז

ניר לוי מגיע בזמן לכל קריאה של תיקון דלתות רב בריח, דלתות פלדלת, דלתות כניסה ודלתות פנים - לה סניפים בערים ברחבי המרכז. אנו מעניקים שירות מקצועי ואמין 24ה שעות ביממה. אנו מתמחים בפריצה לכל סוגי הדלתות, החלפת צילינדרים רב בריח, כיוון דלתות ועוד. אנו מספר אחד בהתקנת מנעולים , דלתות וצילינדרים. ניר לוי - מגיע בזמן מוניטין רב שנים בתחום . החברה חרטה על דגלה את נושא השירות והאמינות. שני אלה בנוסף למקצועיות, מחירים הוגנים והקפדה על כללי עבודה הפכו אותנו לשם דבר ולחברה אמינה ובעלת שם. על לקוחות החברה נמנים אלפי לקוחות פרטיים, בעלי עסקים קבלנים אנשי עסקים, חברות להשכרת רכב מוסדות ציבור ועוד. חייגו. אנו לשירותכם 24 שעות ביממה

ניר המנעולן-שירות בנהריה והסביבה

תיקון כל סוגי הדלתות 24 שעות ביממה

פאר המנעולים-שירות במרכז

כתובת: רחוב אריה שנקר 2, פתח תקווה.
מיקוד: 4951382.
תיקון דלתות ברמה שלא הכרתם

ניר המנעולן - 24 שעות

מחפשים מנעולן בחצור לתיקון דלתות רב בריח, פלדלת או שריונית חסם? בכל הקשור להגנה על הבית, לצילינדר ולדלת יש תפקיד חשוב מאד. אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להגן על הבית שלכם הרי יש לקרוא למומחים בתחום. חברתנו מעסיקה מנעולנים מורשים אשר בעלי ידע רב בכל הקשור לאזעקות והם יכולים להמליץ לכם על מערכות נעילה רב בריח ופלדלת המתאימות לבית שלכם. כמו כן, חברתנו מספקת גם שירותי מנעולנות הכוללים התקנת מנעולים רב בריח בחצור, תיקון דלתות רב בריח ופלדלת בחצור , כך תרגישו בטוחים באמת. היום בכל בית מותקנת מערכת נעילה ולכן פורצים חוששים לבוא לבית.

מאיר מזרחי - מנעולן מוסמך

שירות תיקון דלתות, הינו שירות הכולל מגוון רחב של פרטים כמו תיקון מנעולים בדלתות פנים, החלפת מנעולים, תיקוני משקוף, תיקון של שברים או סדקים בדלת ועוד מגוון רחב של תיקונים דומים.

החברה למיגון ומנעולים

כתובת: רחוב אסירי ציון 3, באר שבע.
מיקוד: 8441601.

עמוס דלתות ומיגון

כתובת: רחוב מנחם בגין 80, עפולה.
מיקוד: 1871356.

דלתות אבו-גוש

כתובת: רחוב היסמין 23, אבו גוש.
מיקוד: 9084500.

חיים המנעולן

כתובת: רחוב הרוגי מלכות 3, עפולה.
מיקוד: 1865505.

מר בריח

כתובת: רחוב רמב"ם 68, באר שבע.
מיקוד: 8424336.

אלטרון בע"מ

כתובת: רחוב ברקת 18, קיסריה.
מיקוד: 3097018.

אופק שערים ודלתות מתרוממות

כתובת: רחוב החרמון 1, אור עקיבא.
מיקוד: 3062925.

עידן השערים

כתובת: רחוב זוויתן 14, אבן יהודה.
מיקוד: 4053949.

איציק שערים

כתובת: רחוב נתיבות 3, הרצליה.
מיקוד: 465950.

עלית התקנות חידוש דלתות כניסה

כתובת: רחוב שביל החלב 21, ניר בנים.
מיקוד: 7952500.

א

תיקון דלת רב בריח פלדלת:

דלתות רב בריח פלדלת הן דלתות כניסה בטוחות ומוגנות, אך הן עשויות להתקלקל מדי פעם. אם אתם חווים בעיות בדלת רב בריח או דלת פלדלת שלכם, חשוב להבין את הגורמים לתקלה ולבחור את הפתרון הנכון.

סיבות נפוצות לתקלות בדלתות רב בריח

ישנן מספר סיבות נפוצות לתקלות בדלתות רב בריח, כולל:

1. בלאי טבעי: דלתות רב בריח עשויות מחומרים איכותיים, אך הן עלולות להישחק עם הזמן. בלאי טבעי יכול לגרום לבעיות כגון חלודה, שחיקה ויצירת רווחים בין הדלת למשקוף.

2. שימוש לא נכון: דלתות רב בריח הן חזקות, אך הן עדיין יכולות להיפגע משימוש לא נכון. שימוש לא נכון יכול לגרום לבעיות כגון שבירה של חלקים, עיוות של הדלת או פגיעה בצילינדר.

תיקון דלת רב בריח: טיפים ותהליך

דלתות רב בריח הן דלתות כניסה בטוחות וחזקות, אך הן עשויות להתקלקל מדי פעם. אם אתם חווים בעיות בדלת רב בריח שלכם, חשוב להבין את הגורמים לתקלה ולבחור את הפתרון הנכון.

סיבות נפוצות לתקלות בדלתות רב בריח

ישנן מספר סיבות נפוצות לתקלות בדלתות רב בריח, כולל:

אם אתם חווים בעיות בדלת רב בריח שלכם, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

בדקו את הדלת בקפידה: בדקו את הדלת כדי לזהות את מקור הבעיה. אם אתם לא בטוחים מה הגורם לתקלה, פנו למנעולן מקצועי.
נסו לפתור את הבעיה בעצמכם: אם אתם בטוחים שאתם יכולים לתקן את הבעיה בעצמכם, הנה כמה דברים שתוכלו לעשות:
שימון: אם הדלת נתקעת, ייתכן שהיא זקוקה לשימון. השתמשו בשמן ייעודי למנעולים כדי לשמן את הצילינדר, את המנגנון ואת הצירים.
כיוון: אם הדלת לא נפתחת או נסגרת כראוי, ייתכן שהיא זקוקה לכיוון. פנו למנעולן מקצועי כדי לכוון את הדלת.
החלפת חלקים: אם חלק מהדלת פגום, ייתכן שיהיה צורך להחליף אותו. פנו למנעולן מקצועי כדי להחליף את החלקים הפגומים.
תהליך תיקון דלת רב בריח

אם אתם מזמינים מנעולן לתקן את דלת רב הבריח שלכם, הנה מה שתוכלו לצפות:

1. המנעולן יגיע לביתכם ויבצע בדיקה ראשונית של הדלת כדי לאבחן את הבעיה.
2. המנעולן יביא את החלקים או הכלים הדרושים לתיקון הבעיה.
3. המנעולן יבצע את התיקון.
4. המנעולן יבדוק את התיקון כדי לוודא שהוא תקין.
5. הזמינו מנעולן מורשה רב בריח - מומלץ

עלות תיקון דלת רב בריח תלויה בגורמים שונים, כגון דגםהדלת, סוג הצילינדר, חומרת הבעיה והזמן הנדרש לתיקון. בדרך כלל, תיקון פשוט, כגון שימון או כיוון, יעלה בין 200 ל-350 ש"ח. תיקון מורכב יותר, כגון החלפת חלקים, עשוי לעלות יותר מ- 500 ש"ח.

א

הרבה פעמים אנשים קוראים למנעולן כאשר הדלת כבר נעולה ואי אפשר להיכנס הביתה או שהם נעולים בתוך הבית זה מצב קשה ולא נעים. במצב כזה המנעולן מגיע בזריזות אל הלקוח כדי להציל אותו מהמצב של המצוקה והוא פורץ דלתות אם אין ברירה. אם אתם נקלעים למצב של מצוקה, ואתם נעלים מחוץ לבית לא יכולים להיכנס פנימה, חשוב שיהיה לכם מספר של מנעולן. מנעולן יכול להציל אתכם מהצרה הזאת, לכן כדאי לשמור את מספר הטלפון שלנו בתור מספר חירום כמו שאתם שומרים מספר שלשרברב או אמבולנס. חשוב שהמספר שלנו יהיה אצלכם, שמור למקרה הצורך.

ב

אנשים שואלים אותנו, איך לא להגיע למצב שבו הם נתקעים מחוץ לבניין או מחוץ לבית. לא להגיע למצוקה כזאת, שהדלת ננעלת ואי אפשר לפתוח אותה. התשובה היא פשוטה. ברוב המקרים הדלת לא נהרסת ברגע, אלא יש סימנים מקדימים לכך, שהדלת הולכת להיהרס. אתם למשל מרגישים שהמפתח
לא מסתובב בצורה רגילה בתוך המנעול. אלה קשה יותר להניע אותו בתוך המנעול. זה למשל סימן ברור
שצריך לקרוא לשירות של מנעולן או רואים למשל הדלת מתחילה לחרוק, אפילו אם היא חורקת רק מעט, זה הזמן לקרוא למנעולן. אם אתם דוחים את הטיפול לא פונים מייד למנעולן הבעיה מסתבכת, ואז יכול להיווצר מצב שהדלת  תיתקע. ואתם תינעלו מחוץ לבית. ותצטרכו שירות של פורץ דלתות

רב בריח

כתובת: רחוב האופה 31, אשקלון.
מיקוד: 78780.
דלתות רב בריח הן דלתות כניסה מפלדה המיוצרות על ידי חברת רב בריח הישראלית שנמצאת באשקלון. הדלתות ידועות בזכות העמידות והבטיחות שלהן, והן נחשבות לאחת מדלתות הכניסה הפופולריות ביותר בישראל.

דלתות רב בריח עשויות מפלדה בעובי של לפחות 1.25 מ"מ, והן כוללות מבנה פנימי חזק המעניק להן עמידות בפני פריצה. הדלתות גם כוללות מגוון מנגנוני נעילה בטכנולוגיות מתקדמות, כגון מנעול רב-בריח, מנעול צדדי ומנעול מרכזי.

דלתות רב בריח זמינות במגוון עיצובים וצבעים, כך שניתן להתאימם לכל סגנון עיצובי. הדלתות גם ניתנות להתאמה אישית לפי מידה, כך שניתן להתקין אותן בכל פתח.

מייל: service@rav-bariach.com
שעות פעילות: א׳-ה׳ 15:00- 08:30 קבלת מענה בווצאפ 08:30-15:00 , ימי חמישי עד 14:00

א

החלפת צילינדר רב בריח היא פעולה שיכולה להתבצע על ידי מי שיש לו ידע וניסיון בתחום המנעולנות. אם אתם בטוחים שאתם יכולים לבצע את ההחלפה בעצמכם, הנה כמה טיפים:

הכינו את הכלים הדרושים: אתם תזדקקו למפתח פותח צילינדר, למפתחות חדשים לצילינדר ולמברשת מתכת.
הוציאו את הצילינדר הישן: הכניסו את מפתח הפותח הצילינדר לתוך הצילינדר הישן והניעו אותו בעדינות עד שהצילינדר יוצא מהדלת.
הכניסו את הצילינדר החדש: הכניסו את הצילינדר החדש לתוך הדלת והניעו אותו בעדינות עד שהוא נכנס למקומו.
הכניסו את המפתחות החדשים: הכניסו את המפתחות החדשים לצילינדר החדש והניעו אותם בעדינות כדי להפעיל את המנגנון.
החלפת צילינדר רב בריח על ידי מנעולן מורשה רב בריח

אם אתם לא בטוחים שאתם יכולים לבצע את ההחלפה בעצמכם, מומלץ לפנות למנעולן מורשה לדלתות רב בריח מקצועי. מנעולן מקצועי יהיה בעל הידע והניסיון הדרושים לביצוע ההחלפה בצורה מקצועית ובטוחה.

עלות החלפת צילינדר רב בריח

עלות החלפת צילינדר רב בריח תלויה בגורמים שונים, כגון סוג הצילינדר, סוג הדלת והזמן הנדרש להחלפה. בדרך כלל, החלפת צילינדר רב בריח תעלה בין 250 ל-500 ש"ח.

טיפים לבחירת צילינדר רב בריח

כאשר אתם בוחרים צילינדר רב בריח, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:


איכות הצילינדר: חשוב לבחור צילינדר רב בבריח עם כרטיס.
מחיר הצילינדר: מחירי הצילינדר משתנים בהתאם לסוג ודגם הצילינדר,
כדי לשמור על צילינדר רב בריח פלדלת תקין ובטוח, חשוב להקפיד על הדברים הבאים:

הימנע משימוש במפתחות רב בריח שבורים או פגומים.
אל תשאיר את המפתחות רב בריח שלכם במקום נגיש לאחרים.
אם איבדת את המפתחות שלכם, פנו למנעולן של דלתות רב בריח כדי להחליף את הצילינדר.
על ידי ביצוע ההמלצות לעיל, תוכלו לשמור על צילינדר רב בריח שלכם תקין ובטוח למשך שנים רבות.

צוות האתר

לפעמים נדמה שהצילינדר אינו עובד כראוי, שהמפתח מסתובב קשה ו/או אינו משלים את הסיבוב של הנעילה, ואז יכול מאוד להיות שהאשמה אינה בצילינדר אלא במנגנון הדלת עצמו, המנגנון אשר מניע את הבריחים. מתי זה קורה? - לפעמים נועלים את הצילינדר במצב שהדלת פתוחה ואז הבריחים נמצאים בחוץ, וכשמנסים לסגור את הדלת אז הבריחים מתעקמים ומקלקלים ו/או תוקעים את המנגנון וצריך להחליפו. סיבה שניה, מנגנון תקוע וזאת כי אף פעם לא שימנו את מערכת המנגנון והוא פשוט נתקע במקרים כאלה ויש להחליף את המנגנון.
בדלתות פלדה מסוג עכביש ישן שאין להשיג להן מנגנונים ו/או חלקי חילוף אחרים אפשר לשדרג אותן למנגנונים של דוגמת מולטילוק
במקרים כאלה יש צורך לא רק במנגנון אלא גם בצילינדר מגן צילינדר פלטות כיסוי וידיות חדשות.
עלות החלפת מנגנון מסוג פלדלת אינו צריך לעלות יותר מ 400 ₪.ועלות שדרוג דלת פלדה ישנה מסוג עכביש ישן מקסימום 800 ₪.
פריצת דלת פלדה והחלפת צילינדר סטנדרטי חלופי מקסימום 450 ₪.
החלפת ציפוי דלת מקסימום 450 ₪ לכל צד. הדבר אינו מומלץ ותמיד אפשר לקלף את הציפוי הישן ולצבוע באיזה גוון שרוצים.
ניתן גם להשיג פרזול בכל מיני גוונים וצורות. זיכרון בהזמנת מנעולן יש תמיד לדרוש תעודת מקצוע עם תמונת הטכנאי.

צרו קשר

המומלצים

אתר המומלצים משתמש בחוכמת ההמונים, כלומר בעזרתכם הגולשים, כדי להציג את בעלי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום.
כמו בתחומים אחרים, גם בתחום זה יש המון בוטים והמלצות פיקטיביות שנעשות על ידי בעל המקצוע או קרוביו.
מסיבה זו, אנו בודקים כל המלצה באופן פרטני, ומשתדלים לסנן החוצה בעלי מקצוע אשר קיבלו דירוג שלילי.
נשמח לשמוע את הביקורת שלכם על בעלי המקצוע באמצעות הוטסאפ או המייל. תודה רבה

info@all-good.co.il

חוות דעת כל בעלי מקצוע - review@all-good.co.il
joint@all-good.co.il - שיתופי פעולה
office@all-good.co.il - משרד
הנהלת חשבונות - cfo@all-good.co.il

Loading
הודעתך נשלחה. נהיה איתך בקשר בהקדם.